کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه

کاتالوگ پروتز سینه یک روش خوب برای انتخاب پروتز سینه است . برای انتخاب سایز پروتز سینه  می توانید از کاتالوگ پروتز سینه استفاده کنید . درانتخاب پروتز سینه سایزی را از بین کاتالوگ پروتز سینه  براردید  که احساس  خوبی به شما بدهد و با سایز دلخواه سینه هایتان یکی باشد.انتخاب پروتز سینه مناسب ازکاتالوگ پروتز سینه  برای شما بسیار مهم است ودر ظاهر  وزیبایی فرد تاثیر بسیاری می گذارد زیرابعد از جراحی به راحتی نمی توانید درآنها به راحتی تغییر ایجاد کنید و فرد و پزشک باید از عمل احتمالی بعدی تا جای ممکن به دلیل  نارضایتی از سایز پروتز سینه خوداری کند.

 

جراحی دوباره پروتز سینه

طبق مطالعه ای که شرکت تولید کنندگان اصلی پروتز سینه درجهان انجام داده است بیشترتکرارعمل سینه درطی سه سال اول ، به دلیل تغییر در اندازه ، شکل و فرم پروتز صورت می گیرد . پس درانتخاب سایزپروتز سینه  از کاتالوگ پروتز سینه دقت لازم را داشته باشید .

 

درعمل پروتز سینه  بیشتر خانم ها  نگران قضاوت ها و نظرات اطرافیان و خانواده  هستند ،وتا جای ممکن محافظه کارانه عمل می کنند بنابراین دوست دارند تا جای ممکن نتیجه عملشان طبیعی به نظر بیاید .اما  به طور کلی هدف از این جراحی رضایت و خوشحالی خود فرد است و نه کس دیگر.البته شما می توانید با انتخاب پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه نتیجه بهتری بدست اورید.

 

 

 معیارهای انتخاب پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه

درمراحل انتخاب سایز پروتز سینه  از کاتالوگ پروتز سینه می توانید با در نظر گرفتن اندازه پهنای سینه  با ارزیابی  نحوه قرار گیری پوشش نسج و پوشش نسج نرم و وضعیت بافت سینه شروع می شود واین اندازه گیری پهنای سینه به شما کمک می کند که  پروتز انتخاب شده را در یک محدوده خاص محدود کند مثلا  فردی که پهنای سینه آن  ۱۲٫۵ سانتی متر است می تواند پروتزی به پهنای ۱۱٫۳ یا ۱۱٫۹ ویا در همین حدود انتخاب کند که اندازه این سایز ها به سایزهای تولید شده در هر شرکت و ضخامت پوست و بافت زیرجلدی خود فرد ، بستگی دارد و در این افراد از موارد بالای ۱۲٫۵ که در کاتالوگ پروتز سینه وجود دارد عملا استفاده نمی شود.

 

 

انتخاب بهترین  سایز از کاتالوگ پروتز سینه

 

کاتالوگ پروتز سینه:درهنگام انتخاب پروتز سینه در مرحله انتخاب سایز پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه به پزشکتان در مورد خواسته ها و انتظارات خود توضیح دهید تا بتواند به شما در انتخاب بهترپروتز سینه کمک کند. مثلا پهنای سینه فرد ۱۲سانتی متر می باشد، باید برای این پهنا ، پروتزهای با پهنای مناسب که دارای پروتز با برجستگی بالا ، متوسط و کم استفاده کنند . معمولا بیشترپزشکان  به ندرت از پروتز با برجستگی کم موجود در کاتالوگ پروتز سینه هاستفاده می کند.

 

تعیین محدوده سایز پروتزازکاتالوگ پروتز سینه

برای تعیین ،محدوده پروتز ها و الگوها فرد  می تواند با امتحان کردن طیف بزرگ به سمت کوچک تر یا برعکس دقیقا متوجه می شود که کدام سایز برایش خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است .سپس با توجه به شکل ، فرم و حالت قرارگیری نمونه ها در لباس یا سینه بند پروتز مناسب را برای شما از گاتالوگ پروتز سینه را انتخاب می کنند که حس بهتری به شما می دهد.

 

اکثر خانم ها از کاتالوگ پروتز سینه،  معمولا  بین ۱ تا ۲ سایز انتخاب می کنند . برای انتخاب سایز مناسب از کاتالوگ پروتز سینه ، می توانید  در هنگام پوشیدن هر کدام از سایزها از خودتان عکس بگیرید و در صورت داشتن فرصت کافی  به بررسی عکس ها بپردازند تا بتوانند بهترین تصمیم را در انتخاب پرونز سینه داشته باشید پس در انتخاب پروتز بهتر از کاتالوگ پروتز سینه استفاده کنید.

 

چگونه سایز مناسب را از کاتالوگ پروتز سینه انتخاب کنید

کاتالوگ پروتز سینه :ده در صد یک پروتز ۲۰۰ تا ۴۰۰ سی سی ،معادل یک سایز در پروتز سینه می باشد این موضوع می تواند به شما در انتخاب  سایز مناسب از کاتالوگ پروتز سینه کمک کند و همچنین به کسی که نمی تواند از میان دو سایز یکی را انتخاب کند به آن شخص کمک می کند که راحت تر پروتز را از کاتالوگ پروتز سینه انتخاب نماید.پس از انتخاب پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه وانجام عمل جراحی به موارد زیر نیز توجه کنید.

 

 داشتن سینه طبیعی با گذاشتن پروتزسینه

بیشتر افراد ار انجام عمل پروتز سینه  رضایت بالایی دارند اما به طور کلی هر چقدر سایز پروتز سینه با اندازه سینه و جثه فرد متناسب باشد نتیجه پروتز سینه  طبیعی تر به نظر می آید . پس در انتخاب پروتز سینه از کاتالوگ پروتز سینه دقت داشته باشید .مثلافردی که دارای سینه خیلی کوچکی است ،اگر از سایز سینه خیلی بزرگ استفاده کند پروتز سینه طبیعی نخواهید داشت .  پروتز سینه در زیر عضله قفسه سینه قرار گرفته باشد ،معمولاً  قابل لمس نیست وشخص به هیچ وجه آن را لمس نمی کند و سینه شما  حالت کاملاً طبیعی  خواهد داشت و سینه فقط سفت تر وپرتر شده اما  خود پروتز اصلا لمس نمی شود.

 

http://sarms.ir

دیدگاهتان را بنویسید