لیفت سینه

لیفت سینه چیست

لیفت سینه امروزه یکی دیگر از روش زیبایی  برای جوان سازی پوست است  که با انجام لیفت سینه پوست اضافی یک قسمت سینه برداشته می شود بعد از برداشتن این پوست اضافی بافت اطراف سینه کشیده شده وفرم زیبایی به سینه داده می شود با این روش خطوط  سینه ها مشخص می شود .

 

لیفت در حقیقت روشی جوانسازی سینه می باشد و امروزه  دربین زنان  این روش طرفداران زیادی پیدا کرده است و به افزایش سن وبا مرور زمان در بافت سینه  تغییراتی در سینه فردایجاد می شود ودر فرم وشکل سینه فرد با گذشت زمان تغییراتی ایجاد می شود و سینه سفتی خود را به مروراز دست می دهد . این تغییرات در بدن افراد بیشتر به دلیل بارداری، شیردهی ، تغییرات در وزن افراد ،بالا رفتن سن ، وراثت به وجود می اید.

 

 

 

 

 

چه کسانی  مناسب لیفت سینه هستند

لیفت سینه برسایز سینه ها خیلی تاثیرنمی گذارد. از لیفت سینه می توانید برای پرترکردن سینه استفاده کنید البته از لیفت سینه  به جزء پر کردن برای  بزرگ کردن سایز سینه ها نیز استفاده می شود. همچنین  اگر می خواهید  سینه های کوچکتری داشته باشید می توانید از لیفت برای کوچک تر کردن سینه استفاده کرد و شما می توانید ازلیفت سینه برای کوچک کردن سایز سینه ها ی خود استفاده کنید.

در بیشترافراد احساس آویزان بودن سینه فرد را آزار می دهدوسینه فرد شکل کشیده ای به خود می گیرد ولیفت سینه می تواند به بازگشت شکل آن کمک کند، دراین افراد نوک سینه شخص به سمت پایین متمایل می باشد که با لیفت سینه می تواند تا حد زیادی آن ها را به وضعیت نرمال برگرداند .

همین طورافرادی که پوست اطراف سینه شل شده باشد و نواحی تیره اطراف نوک سینه بزرگ شده باشد می تواند از لیفت  استفاده کند ودرصورتی که یکی از سینه ها کوچک ترباشد نیز می تواند ازلیفت سینه برای اصلاح سینه استفاده کرد.

 

 

 

اقدامات لازم قبل از لیفت سینه

 

-برای اینکه لیفت خوبی داشته باشید بهتراست فرد از سلامتی کاملی برخوردارباشد و

-این افراد نباید در بدن خود  تغییروزن زیادی داشته باشند وباید وزن خود را ثابت نگه دارند

-افرادی که می خواهند لیفت انجام دهند نباید سیگاربکشند

 

 

 

 

جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود

در این نوع جراحی پزشک و درمرحله اول جراحی لیفت سینه   فرد را بیهوش می کند که پزشک بیشتر از داروهای بیهوشی مانند  آرام بخش های وریدی و بیهوشی عمومی استفاده می کند.

 

در مرحله بعد برشی روی سینه فرد ایجاد می شود. این  برش معمولا به سه صورت انجام می شود یکی از این برش ها در ناحیه تیره نوک پستان وبه صورت عمودی وروبه پایین ازبخش تیره اطراف نوک پستان به سمت چین های سینه انجام می شود، همچنین برش می تواند از اطراف ناحیه تیره نوک پستان به صورت عمودی پایین وسپس به صورت افقی به طرفین سینه ها انجام شود.

 

پزشک بعد از ایجاد برش  شروع به شکل دادن به سینه ها می کند و بافت سینه ای که کشیده شده است را دوباره شکل داده وبرجستگی و سفتی سینه تقویت می شود .سپس نوک سینه ونواحی تیره اطراف سینه به حالت طبیعی فرم داده می شودودرصورت که لازم باشد این نواحی  بزرگ شده وقسمت تیره نوک پستان کاهش می یابد.

 

درمرحله آخر نواحی برش داده شده  بسته می شود و بعد از این که سینه ها توسط پزشک  به فرم دلخواه رسید وپوست اضافی این قسمت برداشته شد پوست باقی مانده کشیده می شود و محل برش ها بسته می گردد. شما می توانید نتایج حاصل از لیفت سینه را بعد از اتمام جراحی ببینید.

 

 

 

 

مراقبت های لازم بعد از لیفت سینه

 

 

بعد جراحی پانسمانی روی نواحی برش داده شده قرارداده می شود که در بیشتر مواقع  ازپانسمان های الاستیک استفاده می شود   همچنین از لباس های زیر مخصوص باید  ستفاده کنید تا تورم سینه به حداقل برسد.بعد ازعمل لوله ای نازکی به صورت موقت در  زیر پوست  سینه قرار می گیرد تا خون و مایعات اضاف ازطریق لوله جمع آوری شود. پزشک  شما داروهایی نیز برای عفونت ناشی از زخم جراحی لیفت سینه برای شما تجویز می کند که باید به موقع استفاده شود.

 

جراحی لیفت سینه چه زمانی مشخص می شود

نتایج  عمل سینه  بلا فاصله بعد ازعمل قابل مشاهده می باشد اما نتایج نهایی لیفت معمولا چند ماه بعد ازعمل مشخص می شود. بعد ازجراحی خطوط برش کاملا از بین نمی رود وبرای اینکه لیفت سینه درطولانی مدت  دوام داشته باشد باید وزن بدن خود را ثابت نگه دارید و شیوه زندگی سالم داشته باشید .

لیفت بهتراست بعد ازبه دنیا آوردن فرزندان انجام شود. زیرا تغییراتی که درطول بارداری درپستان ها ایجاد می شود درنتیجه لیفت تاثیر گذاراست . همچنین تغییرات وزن نیزتاثیر منفی بر ظاهر سینه ها ی افراد می گذارد.

پزشک شما با معاینه فیزیکی که انجام می دهد تکنیک‌های جراحی مختلفی را برای شما ارائه می‌دهد و به شما کمک می کند تا به  بهترین فرم سینه دست یابید.

 

 

مزیت‌های لیفت سینه برای فرد چیست

-با انجام لیفت پستان‌ها در جای خود قرار می گیرند.

-.با انجام این عمل پستان‌ها به صورت سفت و محکم فرم می گیرند وجوان‌تر به نظرمی ایند.

-با این روش شما می توانید نوک سینه را با این عمل تغییرشکل دهید وحجم سینه را نیزافزایش دهید.

-با این عمل می توانید درپستان ها تقارن ایجاد کنیدوبه یک فرم مناسبو زیبا داشته باشید.

 

 

روش‌های انجام لیفت سینه

-لیفت سینه بدون ایمپلنت :دراین روش لیفت سینه بدون ایمپلنت انجام می شود .دراین روش فرد از پروتزسینه استفاده نمی کند وپوست اضافه‌ی سینه شما برداشته می‌شود وافتادگی بافت‌های داخلی نیز اصلاح می‌شود.

 

-لیفت سینه با لیزر:در این روش پزشک همراه  با جراحی لیفت سینه به صورت ترکیبی از لیزراستفاده می کند. در لیفت سینه با لیزر، جراح با کمک لیز بافت‌ها را لیفت می‌دهد. در جراحی لیزری سینه، تاثیری که لیزر بربافت سینه می گذارد، اثری مشابه با پوشیدن سینه‌بند دارد و این کار نتایج لیفت سینه را به خوبی پشتیبانی می‌کند.

 

در آخربرای اینکه بدانید نیاز به لیفت سینه دارید یا نه شما بهتر است در ابتدا با پزشک خود وجراح پلاستیک خود مشورت کنید. سپس اندازه وشکل سینه دلخواه خود را با پزشک  در میان بگذارید .جراح بعد ازبررسی گزینه‌های جراحی مناسب را برایتان پیشنهاد می دهد وجراح روش‌ها را بطور دقیق توضیح می دهد و شما را از خطرات احتمالی و روند بهبود آگاه می کند.

 

http://rasteriran.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *